تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

اطلاعات تکمیلی از شورلت سیلورادو ۳۵۰۰

هولدن اسپشیال Vehivles یا به اختصار HSV اطلاعات مربوط به وانت پیکاپ شورلت سیلورادو ۳۵۰۰HD LTZ را تایید کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، این خودروی سنگین شورلت که ۱۴۷۹۹۰ دلار قیمت دارد دارای ظرفیت حمل بار ۲٫۲ تن و ظرفیت کشش بار ۹ تن است.

در مقابل، فورد رنجر Wildtrak که یکی از وانت های دو کابین محبوب در بازار است و از موتور ۲٫۰ لیتری بای توربو دیزل بهره می برد، ظرفیت حمل بار ۹۶۱ کیلوگرم و کشش بار ۳٫۵ تن را دارد.

هم چنین سیلورادو ۲۵۰۰ کوچک تر دارای ظرفیت حمل بار ۸۷۵ یا ۹۷۵ کیلوگرم و کشش بار ۵٫۸۹ تن است.

سیلواردو ۳۵۰۰ همچون همتای کوچک تر خود از موتور ۶٫۶ لیتری توربو دیزل V8 با قدرت ۳۳۲ کیلووات و گشتاور ۱۲۳۴ نیوتون متر بهره می برد که به گیربکس اتوماتیک شش سرعته و قفل دیفرانسیل عقب متصل می شود.

۳۵۰۰HD LTZ از نظر تجهیزات بسیار شبیه به ۲۵۰۰HD LTZ است و از صندلی های چرمی گلدوزی شده با قابلیت تنظیم در ۱۰ جهت، صندلی های جلوی گرم و خنک شونده، کنترل دمای دو محیطه، دیزل ژنراتور های قابل تنظیم برقی، فرمان روکش چرمی و سیستم سرگرمی MyLink 8 اینچی بزرگ تر با اپل کارپلی و اندروید اتو به همراه سیستم صوتی هفت بلندگو Bose بهره می برد.

شورلت سیلورادو در نسخه های ۲۵۰۰HD WT با قیمت ۱۱۴۹۹۰ دلار، ۲۵۰۰HD LTZ با قیمت ۱۳۴۹۹۰ دلار، ۲۵۰۰HD LTZ میدنایت ادیشن با قیمت ۱۳۹۹۹۰ دلار، ۲۵۰۰HD LTZ Custom اسپرت ادیشن با قیمت ۱۳۹۹۹۰ دلار و ۳۵۰۰HD LTZ با قیمت ۱۴۷۹۹۰ دلار موجود است.